Goobay MS58-22RP
-3%
Goobay MS58-22RP
Goobay Ms58-22Rp - Satellitt / Jordsignalsmultisvitsj - Sølv...
fra 322,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Goobay MS58-22RP - Den Ultimate Grenuttaket og Grenstøpsleren i Sølv
Designet for Effektivitet og Ytelse
  • Type: Grenuttak & Grenstøpsler
  • Farge: Sølv
  • Materiale: Støpt aluminiumshus
  • Strømforsyning: Via mottaker, ingen behov for 230V-tilkobling
  • Kompatibilitet: DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 for ulike signaler
Funksjoner og Spesifikasjoner
  • Innganger: 5 stk.
  • Utganger: 8 porter for tilkobling av flere enheter
  • Frekvensområde: 950 - 2.200 MHz for satellittsignaler, 47 - 862 MHz for terrestriske signaler
  • Polarisasjonsavkobling SAT: Optimal signalytelse med 28-30 dB
Goobay MS58-22RP leveres med en innebygd 22 kHz generator og støtter Quad LNB, Quattro LNB og ekstra terrestrisk antenneinngang. Denne enheten er ideell for å koble til ulike mottakere samtidig uten behov for ekstra strømledninger.