
Hama "Optec" - monocular 10 x 25
Hama Monokular Optec 10x25 (00002808) - Type: Optikk...
fra 415,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Hama Monokular Optec 10x25 (00002808) - Type: Optikk
Topplisten: Hama Kikkert
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Hama "Optec" - monocular 10 x 25 |
| Merke | Hama |
| Type | Kikkert, Monokular |
Spesifikasjoner
| Prismeglass | BK-7 |
| Utgangspupill (min) | 2.5 - 2.5 mm |
| Lysstyrke | 6.25 |
| Motorisert | Nei |
| Antirefleksbehandling | Multicoated |
| Forstørring (max) | 10.0 |
| Objektivdiameter | 25.0 mm |
Mål
| Høyde | 112.0 mm |
Funksjoner
| Funksjoner | Motordrevet |
Størrelse
| Produktvekt | 200 g |
| Lengde | 107 mm |
Kamera
| Innebygd kamera | Nei |
Generelt
| Prisme-/Speilkikkerter | Prismekikkert |
Bildeegenskaper
| Forstørrelse | 10 - 10 x |
| Linsediameter | 25 mm |
Populære produkter

Silva Binocular Scenic 8
679,-
8

Nikon PROSTAFF P7 8X30
2 290,-
3

Fokuskikkert Bright 8X42
589,-
3

Nikon PROSTAFF 5 Fieldscope 60-A
5 261,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 415,- den billigste prisen for Hama "Optec" - monocular 10 x 25 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kikkert for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Levenhuk New Karma Plus 16X50 KikkertNikon Aculon A211 Kikkert 10 X 42 Porro Baa812saKonus Kikkert Konus Konusrex 10X50 W.A. 10 X 50 Mm Binokular Kon2346Levenhuk Atom Kikkert 10 30x
Levenhuk New Sherman Pro 10X50 KikkertLevenhuk New Vegas Ed 10X42 BinocularsLevenhuk New Sherman Plus 10X42 BinocularsLevenhuk New Karma Pro Ed 16X50 Kikkert
Levenhuk New Sherman Plus 10X50 BinocularsLevenhuk Travel 8X25 BinocularsLevenhuk New Karma Pro Ed 8X42 KikkertLevenhuk New Karma Plus 8X42 Kikkert



















