
Hama uRage SoundZ 100
Hodesett, full strrelse, kablet, 3,5 mm jakk, svart...
fra 335,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Hodesett, full strrelse, kablet, 3,5 mm jakk, svart
Topplisten: Hama Hodetelefoner

Hama BT700
491,-
5
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Over-ear hodetelefoner, Gaming Headset |
Mål
| Kabellengde | 2.2 m |
Type
| Trådløs | Nei |
| Type kontakt | 3.5mm |
| Kategori | Over ear hodetelefoner |
| Type hodetelefoner | Over-Ear |
| Gaming Headset | Ja |
| Passer til | Gaming |
Funksjoner
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Knapper & kontroll | Volum |
| Egnet for trening | Nei |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
| Kontakttype | 3.5mm |
Design
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Hodtelefoner | Ja |
| Konstruksjon & element | Dynamiske |
Størrelse
| Elementstørrelse | 40 mm |
Generelt
| Akustisk konstruksjon | Lukket |
| Høyttalerelement | Dynamiske |
| Hodetelefondesign | Over-ear |
| Kanaler | Surround |
| Kontroll | Volumkontroll |
| Simulert surroundlyd | Ja |
| Antall surroundkanaler | 7.1 |
Lydegenskaper
| Impedans | 32 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Følsomhet | 92 dB/mW |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Membran | 40.0 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
Annet
| Lanseringsår | 2015 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 595,-
14

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Bose QuietComfort White
2 473,-
3
8

Philips TAH3209BG Beige
349,-
7

JBL Soundgear Clips Copper
1 490,-
4
4

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart
1 869,-
1
9

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 335,- den billigste prisen for Hama uRage SoundZ 100 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Nomadelic Solo 220 Kids open-ear GråKensington H950 EQ USB C/USB A On Ear Headset SvartKensington C3550 EQ Bluetooth Over Ear Headset SvartJBL Tune 730BT Lavender
EarFun Air Pro 4i ANC TWS ørepropper SvartEarFun Air Pro 4i ANC TWS ørepropper HvitEarFun Air Pro 4+ ANC BlåSudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Milky white
Sudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Onyx blackSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner SortSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner HvitSteelSeries Arctis Nova Pro Omni wireless gaming-headsett Hvit















