
Havit i37 Svart
Havit IPX5 inear Sports Headset Black, Hodesett, In-ear, Musikk, Sort, Trådløs, Innebygdsku: i37-BK, brand: Havit, ean: 6939119004064...
fra 149,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Havit IPX5 Inear Sports Headset Black
Produktmerke: Havit
Funksjoner:
- Type: In-ear
- Farge: Sort
- Tilkobling: Trådløs
- Innebygd: Ja
Spesifikasjoner:
Dyk ned i en verden av musikk med Havit IPX5 inear sports headset. Dette hodesettet er designet for å gi deg den ultimate lytteopplevelsen mens du er på farten. Med IPX5-vanntett teknologi kan du nyte musikk uansett værforhold.
Topplisten: Havit Hodetelefoner

Havit E553BT Svart
139,-
3

Havit E553BT Beige
121,-
5

Havit E529bt Svart
258,-
4

Havit TW982 Svart
191,-
2

Havit H2033d Hvit
365,-
2

Havit Space S1 Blå
630,-
3
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Hodetelefoner |
Mål
| Vekt | 15.0 g |
Type
| Type hodetelefoner | In-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
| Trådløs | Ja |
Funksjoner
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Knapper & kontroll | Volum |
| Sammenleggbare | Nei |
| Vannbestandig | Ja |
| Stemmestyring | Ja |
Tilkoblinger
| Batteritid (drift) | 10.0 time |
Strømforsyning
| Batteritid (standby) | 150.0 time |
Trådløs
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Bluetooth | Ja |
Kommunikasjon
| Bluetooth versjon | 4, 2 |
Lydegenskaper
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Membran | 6.1 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Mikrofon | Ja |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit (MFHP4DN/A)
2 486,-
15

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Logitech G Pro X 2 Svart
2 464,-
5

Marshall Major V Crème
1 131,-
6

Philips TAH3209BG Beige
327,-
7

JBL Tour Pro 3 Latte
3 490,-
2
5

Beats Fit Pro Beats White
2 037,09
6
4

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
2
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 149,- den billigste prisen for Havit i37 Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Vakoss SK 839BX Trådløse Hodetelefoner SvartTozo Agile Nova ørepropper SvartTozo Agile Solo trådløse ørepropper SvartTozo Golden X1 ørepropper Svart
Sencor SEP 560BT SvartMaxcom MWH01 Bluetooth hodetelefoner HvitBeyerdynamic DT 71 Professional hodetelefoner SvartORB Kablet Chat Headset for PS4 Svart
Manta Skeleton II SvartQCY HT01 trådløse ørepropper SvartXO EP43 ørepropper SvartTellur Basic Sigma In ear hodetelefoner Blå










