
HAY Nelson Ball Bubble Taklampe Liten Hvit
Produktinformasjon
Oppdag Skjønnheten i HAY Nelson Ball Bubble Taklampe
Gi ditt hjem en touch av eleganse med HAY Nelson Ball Bubble Taklampe i en vakker hvit farge. Denne pendellampen er designet for å skape en fantastisk myk glød som vil lyse opp ethvert rom.
Unikt Design av George Nelson
Denne unike pendellampen er designet av den banebrytende amerikanske designeren George Nelson. Inspirert av modernismen, har lampen en myk form som gir et tidløst uttrykk.
- Type: Pendellamper
- Egenskaper: LED-belysning
- Antall lyskilder: 1 Lamper
- Farge: Hvit
- Materiale: Webbing Polymer
- Diameter: 32,5 cm
- Høyde: 30,5 cm
- Pæresokkel: E27, max 15 watt LED
- Lyskilde medfølger ikke
Takket være det innovative designet og materialvalget, er HAY Nelson Ball Bubble Taklampe både funksjonell og vakker. Den hvite plastskjermen gir et mykt og behagelig lys som skaper en varm atmosfære i ethvert rom.
Enten du ønsker å belyse stuen, kjøkkenet eller soverommet, vil denne lille taklampen være et stilfullt tillegg til ditt hjem. Skap et unikt uttrykk med HAY Nelson Ball Bubble Taklampe i hvit utførelse.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Hay Anheng lampe

HAY Taklampe 200 Hvit/Leirhvit
Spesifikasjon
| Egenskaper | LED-belysning |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Sokkel | E27 |
| Bredde | 325 mm |
| Diameter | 32.5 cm |
| Dybde | 325 mm |
| Høyde | 30.5 cm |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP20 |
| Farge/materiale | Hvit, Aluminium |
| Maks effekt per pære | 60 W |
| Medfølgende pærer | Nei |
| Typ | Pendellamper |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Dyberg Larsen Pendel DL Taklampe Opalglass, Opal/Messing

Ellos Home Lysekrone Eurelia Krom

Fritz Hansen Avion Taklampe

Vibia Skan Taklampe Matt Hvit Liten
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 139,- den billigste prisen for HAY Nelson Ball Bubble Taklampe Liten Hvit blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste anheng lampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.




















