Hisense 100U7QTUK
-1%
Hisense 100U7QTUK
Hisense 100U7qtuk, 2,54 M (100"), 3840 X 2160 Piksler, Uled, Smart Tv, Wi-Fi, Sort...
fra 27 711,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Hisense 100U7QTUK
-1%
Hisense 100U7QTUK
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
85 "
55 "