Hisense 75E7QPRO
Hisense 75E7QPRO
Hisense E7q Pro 75"" 4K Uhd Qled Svart - Tv 75E7qpro (6942351416885)...
fra 7 990,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Hisense 75E7QPRO
Hisense 75E7QPRO
Wi-Fi
Ja
Ja
Bluetooth
Skjermstørrelse
50 "
55 "
Smart TV
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Hisense 75E7QPRO - Opplev underholdning på det høyeste nivå!
Er du på jakt etter en TV som gir en enestående seeropplevelse? Da trenger du ikke lete lenger! Hisense 75E7QPRO, med sin imponerende 75"" skjerm, er laget for å ta visingen din til nye høyder. Med en oppløsning på 4K UHD og QLED-teknologi, kan du forvente knivskarpe bilder og livaktige farger som virkelig fanger øyet.
Entydige fordeler med Hisense 75E7QPRO
Spesifikasjoner som imponerer:
  • Skjermstørrelse: 75""