Hisense GoBoard 75MR6DE-E 75" 4K UHD interaktiv skjerm
Hisense GoBoard 75MR6DE-E MR6DE-E Series - 75" LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm - 4K - for interaktiv kommunikasjon (75MR6DE-E) - Energieffektivitetsklasse: G...
fra 26 983,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Hisense GoBoard 75MR6DE-E MR6DE-E Series - 75" LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm - 4K - for interaktiv kommunikasjon
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
142 Hz
60 Hz
Skjermoverflate
Matt
Skjermteknologi
LED
LED
LCD
Produktinformasjon
Oppdag Hisense GoBoard 75MR6DE-E 75" 4K UHD interaktiv skjerm
Fantastiske funksjoner for enhver anledning
  • 4K UHD-oppløsning: Nyt krystallklare bilder med utrolige detaljer.
  • Integrert 4K kamera: Perfekt for videokonferanser og online møter.
  • Wi-Fi-tilkobling: Enkelt å koble til internett og dele innhold trådløst.
  • Robust design: Bygget for å tåle daglig bruk i kontormiljøer eller klasserom.
En skjerm for alle behov
Kvalitet du kan stole på fra Hisense
Klar til å ta steget mot en mer interaktiv opplevelse? Velg Hisense GoBoard 75MR6DE-E 75" 4K UHD interaktiv skjerm, og opplev forskjellen selv!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
Innebygde høyttalere
Ja
Tilkoblinger
Antall HDMI3
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Trådløs
Wi-Fi
Ja
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
SkjermteknologiLED
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
4K UHD-oppløsning. Høy oppløsning og 1,07 milliarder farger gir krystallklare bilder med detaljer.
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 26 086,- den billigste prisen for Hisense GoBoard 75MR6DE-E 75" 4K UHD interaktiv skjerm blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.