
HP X1000 - 2.1 kanaler
HP X1000 - høyttalersystem - for PC (8PB07AA#ABB) - Type: PC Høyttalere - Støyreduksjon: Nei - Tilkobling: Koblet med ledninger (ikke trådløs) - Farge: Sort...
fra 2 519,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
HP X1000 - høyttalersystem - for PC (8PB07AA#ABB) - Type: PC Høyttalere - Støyreduksjon: Nei - Tilkobling: Koblet med ledninger (ikke trådløs) - Farge: Sort
Topplisten: HP Høyttalere
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Antall høyttalere | 2 st |
| Tilkoblinger | 3.5 mm Jack |
Mål
| Vekt (subwoofer) | 2, 45 kg |
| Vekt | 2, 4 kg |
Type
| Type høyttalerpakke | 2.1 |
Funksjoner
| Appstyring | Nei |
| Smarthøyttaler | Nei |
Tilkoblinger
| USB type (ikke strømforsyning) | USB-A |
| USB versjon | USB 1.0, USB 2.0 |
| NFC | Nei |
Strømforsyning
| Strømforbruk (standby) | 0, 5 W |
Trådløs
| Bluetooth | Nei |
| Chromecast for musikk | Nei |
| AirPlay | Nei |
| Spotify Connect | Nei |
| AirPlay 2 | Nei |
| Wi-Fi | Nei |
Frekvensrekkevidde
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
Lydegenskaper
| Watt (RMS) | 30.0 W |
| Følsomhet (dB) | 70 dB |
Populære produkter

-17%
LG SPT8 2.0 Ch Trådløse Surroundhøyttalere for Hjemmeteater
1 159,-
1 392,-
6

-41%

Denver BTP-203T Turkis
135,-
3
2

-3%
Onkyo TX-8220 Stereoforsterker 2x100W DAB+ Bluetooth Svart
3 860,-
3 976,-
8
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 519,- den billigste prisen for HP X1000 - 2.1 kanaler blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste høyttalere for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Tracer Cube20 Bluetooth høyttaler SortSqueak BeatOne SQ1009 Bluetooth Karaoke høyttaler SvartManta SPK330B Bluetooth høyttaler Karaoke SvartRebeltec SoundVox 650 Bluetooth høyttaler Svart
Tracer Stripe Bluetooth høyttaler SvartSqueak SQ1005 Bluetooth Karaoke høyttaler SvartInnovaGoods Miund trådløs minihøyttaler oppladbarJBL Go 5 Bluetooth høyttaler Svart
JBL Go 5 Bluetooth høyttaler BlåJBL Go 5 Bluetooth høyttaler RødJBL Go 5 Bluetooth høyttaler RosaJBL Go 5 Bluetooth høyttaler Lilla















