iiyama Dis Public 42TH4265MIS B1AG Touch TH4265MIS B1AG
-1%
iiyama Dis Public 42TH4265MIS-B1AG TOUCH (TH4265MIS-B1AG) - Skjermstørrelse: 42" - Oppløsning : 1920 x 1080 - HD: Full HD - USB-C: 0 - DVI: 0 - DP: 0 - HDMI: 4 - Berøringsskjerm: Ja - Høyttalere: Ja - Skjermform: Flat - Høydejustering: Nei - Svivel: Nei - Svingtapp: Ja - Bruksområde: Personal display...
fra 10 977,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
144 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
OLED
Produktinformasjon