
Jabra Biz 2400 Ii Usb Duo Cc Ms Hodesett Usb-a Skype For Business Stereo Svart
Jabras new BIZTM 2400 II delivers a best-in-class audio performance, so your agents can offer a superior customer experience and faster call resolution....
fra 3 539,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Hodetelefoner med Mikrofon Jabra 2499-823-309 Svart
Hvis du er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk, liker å være oppdatert på teknologi og går ikke glipp av til og med de minste detaljene, bør du kjøpe Hodetelefoner med Mikrofon Jabra 2499-823-309 Svart til en uslåelig pris.
Spesifikasjoner:
- Type: Hodetelefoner
- Hodebånd Type hodetelefoner: Utvendig supraurale
- Tilkobling: USB
- Mengde: 1
- Tilkoblinger: Kablet
- Hodetelefoner: Binaural
- Farge: Svart
Topplisten: Jabra Hodetelefoner

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
2
1

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
2
1

Jabra Elite 4 Active Svart
1 679,-
2
1

Jabra Elite 5 Titanium Svart
2 559,-
1
1

Jabra Engage 55 SE Stereo
2 434,-
4
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Jabra Biz 2400 Ii Usb Duo Cc Ms Hodesett Usb-a Skype For Business Stereo Svart |
| Merke | Jabra |
| Kommunikasjon | Kabletbasert |
| ANC | Nei |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Type | On-ear hodetelefoner, Støyreduserende hodetelefoner |
Mål
| Vekt | 77 g |
Type
| Trådløs | Nei |
| Type kontakt | USB-A |
| Kategori | Øreklokker |
| Type hodetelefoner | On-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
Funksjoner
| Funksjoner | Aktiv støyreduksjon (ANC), Mikrofon ANC |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Egnet for trening | Nei |
| Volumkontroll | Knapp |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
| Kontakttype | USB |
Design
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Hodtelefoner | Ja |
Størrelse
| Produktvekt | 77 g |
| Elementstørrelse | 30 mm |
Generelt
| Akustisk konstruksjon | Lukket |
| Hodetelefondesign | On-ear |
| Kanaler | Mono |
| Kontroll | Volumkontroll, Svarknapp |
Lydegenskaper
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 60 Hz |
| Effekthåndtering | 20 mW |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
Annet
| Lanseringsår | 2015 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit (MFHP4DN/A)
2 492,-
15

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Logitech G Pro X 2 Svart
2 464,-
5

Philips TAH3209BG Beige
327,-
7

Marshall Major V Crème
1 131,-
6

JBL Tour Pro 3 Latte
3 490,-
2
5

Beats Fit Pro Beats White
2 037,09
6
4

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
2
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 539,- den billigste prisen for Jabra Biz 2400 Ii Usb Duo Cc Ms Hodesett Usb-a Skype For Business Stereo Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Vakoss SK 839BX Trådløse Hodetelefoner SvartTozo Agile Nova ørepropper SvartTozo Agile Solo trådløse ørepropper SvartTozo Golden X1 ørepropper Svart
Sencor SEP 560BT SvartMaxcom MWH01 Bluetooth hodetelefoner HvitBeyerdynamic DT 71 Professional hodetelefoner SvartORB Kablet Chat Headset for PS4 Svart
Manta Skeleton II SvartQCY HT01 trådløse ørepropper SvartXO EP43 ørepropper SvartTellur Basic Sigma In ear hodetelefoner Blå










