
Jabra Evolve 65 Ms Hodesett Mono Svart
Jabra Evolve 65 MS Mono Bluetooth Headset med ladestasjon...
fra 1 989,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Jabra Evolve 65 MS Mono Bluetooth Headset med ladestasjon
Topplisten: Jabra Hodetelefoner

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Jabra Elite 5 Titanium Svart
2 559,-
1

-1%
Jabra Engage 55 SE Stereo
2 399,-
2 433,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Jabra Evolve 65 Ms Hodesett Mono Svart |
| Merke | Jabra |
| Kommunikasjon | Trådløs |
| ANC | Nei |
| Farge | Svart |
Type
| Kategori | Øreklokker |
| Trådløs | Ja |
| Type kontakt | USB-C, USB-A |
Funksjoner
| Funksjoner | Avtagbar kabel, Multipoint, Støtter NFC, Aktiv støyreduksjon (ANC), Microsoft Teams-sertifisert |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Batteritid (drift) | 10 h |
Design
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Hodtelefoner | Ja |
Størrelse
| Produktvekt | 79 g |
| Elementstørrelse | 28 mm |
Generelt
| Akustisk konstruksjon | Åpen |
| Høyttalerelement | Dynamiske |
| Hodetelefondesign | On-ear |
| Kanaler | Mono |
| Kontroll | Volumkontroll, Svarknapp |
| Simulert surroundlyd | Nei |
| Typ | On-ear hodetelefoner, Trådløse hodetelefoner, Støyreduserende hodetelefoner |
Lydegenskaper
| Impedans | 32 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Effekthåndtering | 10 mW |
Annet
| Lanseringsår | 2014 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 595,-
14

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Bose QuietComfort White
2 473,-
3
8

Philips TAH3209BG Beige
357,-
6

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart
1 938,-
1
8

JBL Soundgear Clips Copper
1 490,-
4
3

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 989,- den billigste prisen for Jabra Evolve 65 Ms Hodesett Mono Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Sudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Milky whiteSudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Onyx blackSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner SortAwei AT78 Trådløse hodetelefoner med ANC Svart
Sudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner HvitSteelSeries Arctis Nova Pro Omni wireless gaming-headsett HvitAwei TA19 Ørepropper ANC SvartDeltaco Gaming DH130 PS5 Gaming Headset Svart
Kensington H950 EQ USB C/USB A On Ear Headset SvartKensington C3550 EQ Bluetooth Over Ear Headset SvartJBL Tune 730BT LavenderNomadelic Solo 220 Kids open-ear Grå












