Laptop lader til Lenovo ADLX65NCC3A
fra 539,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Siste kjente pris:
539,-
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Lenovo ADLX65NCC3A Laptop Lader
Ser du etter en pålitelig og effektiv lader til din Lenovo-laptop? Da har du kommet til rett sted! Lenovo ADLX65NCC3A laderen er laget for å gi deg den kraften du trenger, med en kapasitet på 65 W. Uansett hvor du befinner deg, er denne laderen en trygg følgesvenn for å holde datamaskinen din i gang.
Tekniske spesifikasjoner som imponerer
  • Volt: 20 V
  • Strøm: 3,5 A
  • Kapasitet: 65 W