
Lenovo T27p-30
Lenovo Thinkvision T27P-30 Led (63A9ZAT1EU) - Skjermstørrelse: 27" - Oppløsning : 3840 x 2160 - HD: 4K Ultra HD - USB-C: 1 - DVI: 0 - DP: 1 - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Ja - Svivel: Ja - Svingtapp: Ja - Energieffektivitetsklasse: F - Bruksområde: Personal display - Op......
fra 9 138,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Lenovo Thinkvision T27P-30 Led (63A9ZAT1EU) - Skjermstørrelse: 27" - Oppløsning : 3840 x 2160 - HD: 4K Ultra HD - USB-C: 1 - DVI: 0 - DP: 1 - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Ja - Svivel: Ja - Svingtapp: Ja - Energieffektivitetsklasse: F - Bruksområde: Personal display - Oppdateringsfrekvens: 60Hz
Topplisten: Lenovo PC skjermer

Lenovo Legion Y32P-30
999,-
2

Lenovo ThinkVision P27q-20
357,88
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Lenovo T27p-30 |
| Merke | Lenovo |
| Farge | Sort |
Spesifikasjoner
| Paneltype | IPS |
| Fargedybde | 10 bit |
| Innebygde høyttalere | Nei |
| Kamera (innebygd) | Nei |
Mål
| Dybde (med stativ) | 204, 5 mm |
| Høyde (med stativ) | 545, 4 mm |
| Vekt (med stativ) | 7, 3 kg |
| Dybde (uten stativ) | 50 mm |
| Høyde (uten stativ) | 363, 5 mm |
| Vekt (uten stativ) | 5, 3 kg |
Funksjoner
| Høydejustering | Ja |
Tilkoblinger
| Innebygd USB-hub | Ja |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI | 1 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall DisplayPort | 1 |
| DisplayPort-versjon | 1.4 |
| Hodetelefonutgang | 1 |
Design
| Skjermform | Flat |
Strømforsyning
| Strømforbruk (standby) | 0, 5 W |
Skjerm
| Berøringsskjerm | Nei |
Bærekraftinformasjon
| Sertifiseringer | Energy Star Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS Eyesafe Display, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort |
Bilde
| Skjermoppløsning | 3840 x 2160 piksler |
| Skjermteknologi | LED |
Bildeegenskaper
| Pikseltetthet | 163 PPI |
Populære produkter

ASUS ZenScreen MB16ACE
457,-
5

-1%
Acer Predator XB253Q 25" 4K 360Hz UM.KX0EE.F05
2 352,-
2 364,-
2

Lenovo Q27H-20
609,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 9 138,- den billigste prisen for Lenovo T27p-30 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
ViewSonic 27" 16:9 27" 1920 x 1080ASUS VA249QGSE 23.8" IPS 120Hz 90LM02W1 B02371Lenovo ThinkVision T24Mv 30 23.8" 1001093770ViewSonic IFP6535 1C 65" IFP6535 1 1C
ViewSonic IFP7535 1C 75" IFP7535 1 1CViewSonic IFP5541 1C 55" IFP5541 1 1CMSI PRO MP273DE E14A 27" FHD IPS PROMP273DEE14ADELL P2426HE Monitor DELL P2426HE
LG 132,08cm 52G930B BStarTech 23" Monitor Privacy Screen 2369A PRIVACY SCREENStarTech 21.5" Monitor Privacy Screen 2169A PRIVACY SCREENStarTech 22" Monitor Privacy Screen 2261A PRIVACY SCREEN




















