
Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) ZA5H - Tablet - Android 9.0 (Pie) - 32 GB eMMC - 8 IPS (1280 x 800) - microSD-spor - 4G - jerngrå
Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) ZA5H - tablet - Android 9.0 (Pie) - 32 GB - 8" - 4G (ZA5H0064SE) - Skjermstørrelse: 8" - Oppløsning: 1280 x 800 - Vekt: 305g - Mobilt bredbånd: Ja - Operativsystem: Android - Kapasitet: 32GB...
fra 1 709,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) ZA5H - tablet - Android 9.0 (Pie) - 32 GB - 8" - 4G (ZA5H0064SE) - Skjermstørrelse: 8" - Oppløsning: 1280 x 800 - Vekt: 305g - Mobilt bredbånd: Ja - Operativsystem: Android - Kapasitet: 32GB
Topplisten: Lenovo Nettbrett

-9%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) ZA5H - Tablet - Android 9.0 (Pie) - 32 GB eMMC - 8 IPS (1280 x 800) - microSD-spor - 4G - jerngrå |
| Merke | Lenovo |
| Farge | Grå |
Spesifikasjoner
| Formfaktor | Slate |
| Enhetstype | Mobile tablet |
Mål
| Bredde | 199, 1 mm |
| Dybde | 121, 8 mm |
| Høyde | 8, 15 mm |
| Vekt | 305 g |
Strømkilde
| Batterikapasitet | 5000 mAh |
Funksjoner
| Fingeravtrykksleser | Nei |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
Skjerm
| Paneltype | IPS |
Kamera
| Frontkamera | Ja |
Lagring
| Internminne | 2 GB |
| Lagringskapasitet | 32 GB |
Prosessor
| Prosessormodell | Helio A22 |
| Prosessorkjerner | 4 |
Kommunikasjon
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
Generelt
| Innebygde høyttalere | Ja |
Populære produkter

-4%
iPad Mini 6 8,3" 64GB med 5G og Wi-Fi i Stellargrå
4 490,-
4 690,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 709,- den billigste prisen for Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) ZA5H - Tablet - Android 9.0 (Pie) - 32 GB eMMC - 8 IPS (1280 x 800) - microSD-spor - 4G - jerngrå blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste nettbrett for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi 6GB/128GB PurpleSamsung Galaxy Tab A9+ WiFi 6GB/128GB SilverBlackview Tab 70 WiFi 4GB/64GB GråOukitel OT6 WiFi 4GB/64GB Grå
Oukitel OT12 4G 4GB/256GB LillaTeclast T65 Max WiFi 8GB/256GB GråBlackview Tab 90 WiFi 4GB/128GB BlåBlackview Tab 90 8GB/128GB Rosa
Ulefone A9 Pro 4GB/128GB LTE BlåLenovo Yoga Tab 11" 12GB/256GB WiFi BeigeSamsung Galaxy Tab A9+ 5G 8GB/256GB GraphiteBlow Platinumtab 8" 32GB 4G Grå






















