LG 24U41YA-B 24" Full HD IPS Monitor med 120 Hz Hdr10
-1%
LG Monitor 24U41YA-B 24U41YAB (24U41YA-B) (24U41YA-B) - Skjermstørrelse: 24" - Oppløsning : 1920 x 1080 - HD: Full HD - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Nei - Energieffektivitetsklasse: E - Oppdateringsfrekvens: 120Hz...
fra 1 184,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
100 Hz
75 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 24U41YA B 24" 24U41YA B
MerkeLG
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 184,- den billigste prisen for LG 24U41YA-B 24" Full HD IPS Monitor med 120 Hz Hdr10 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.