LG 27"" B2B 27BA75QB | 2560x1440 | IPS | 5ms | 100Hz | 3years
-1%
LG 27"" B2B 27BA75QB | 2560x1440 | IPS | 5ms | 100Hz | 3years (27BA75QB-B) - Skjermstørrelse: 27" - Oppløsning : 2560 x 1440 - HD: Wide Quad HD - DP: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Ja - Skjermform: Flat - Høydejustering: Ja - Svivel: Ja - Svingtapp: Ja - Energieffektivitetsklasse: E - Oppdateringsfrekvens: 100Hz...
fra 2 637,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
Produktinformasjon
Opplev klarhet med LG 27"" B2B 27BA75QB
Er du på jakt etter en kvalitetsmonitor som kombinerer ytelse med stil? Da er LG 27"" B2B 27BA75QB det perfekte valget for deg! Med en imponerende oppløsning på 2560x1440, vil denne IPS-skjermen gi deg skarpe bilder og strålende farger som virkelig popper. Perfekt for både arbeid og underholdning!
Rask reaksjonstid og høy oppdateringsfrekvens
Med en lynrask reaksjonstid på 5 ms og en oppdateringsfrekvens på 100 Hz, er aksjonene på skjermen både flytende og komplette. Uansett om du jobber med grafikk, spiller spill eller ser på videoer, vil du oppleve minimal uskarphet og støy. Du vil virkelig føle forskjellen når du har så høy ytelse på fingertuppene!
Funksjoner og spesifikasjoner
  • Merke: LG
  • Modell: 27BA75QB
  • Skjermtype: IPS
  • Oppløsning: 2560 x 1440
  • Reaksjonstid: 5 ms
  • Oppdateringsfrekvens: 100 Hz
  • Garanti: 3 år
Ideell for deg
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 27"" B2B 27BA75QB | 2560x1440 | IPS | 5ms | 100Hz | 3years
MerkeLG
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 637,- den billigste prisen for LG 27"" B2B 27BA75QB | 2560x1440 | IPS | 5ms | 100Hz | 3years blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.