Lg 27Gn800-B.Aed
Lg 27Gn800-B.Aed
LG UltraGear 27GN800-B 27" QHD Gaming-skjerm, IPS, 144Hz, 1ms...
fra 4 309,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Lg 27Gn800-B.Aed
Lg 27Gn800-B.Aed
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
60 Hz
Skjermoverflate
Blank
Skjermteknologi
OLED
IPS
Produktinformasjon