LG 27U41YA-B 27" Full HD IPS PC-Skjerm 120 Hz med HDR10
LG Monitor 27U41YA-B 27U41YAB (27U41YA-B) (27U41YA-B) - Skjermstørrelse: 27" - Oppløsning : 1920 x 1080 - HD: Full HD - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Nei - Energieffektivitetsklasse: E - Oppdateringsfrekvens: 120Hz...
fra 1 197,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
100 Hz
75 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 27U41YA B 27" 27U41YA B
MerkeLG
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 197,- den billigste prisen for LG 27U41YA-B 27" Full HD IPS PC-Skjerm 120 Hz med HDR10 blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.