LG 32" Full HD HDR Smart TV med webOS 32LQ631C
-1%
fra 2 423,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Nei
Skjermstørrelse
40 "
32 "
Energiklasse (HDR)
G
G
Produktinformasjon
Oppdag LG 32" Full HD HDR Smart TV med webOS 32LQ631C
Er du på jakt etter en kompakt og stilren TV som passer perfekt til både stuen, soverommet eller kanskje kjøkkenet? Da er LG 32LQ631C 32" Full HD HDR Smart TV akkurat det du trenger! Med sin imponerende skjermoppløsning på 1920 x 1080 piksler, vil du kunne nyte krystallklare bilder, enten du ser på dine favorittserier eller spiller videospill.
Spesifikasjoner og funksjoner
LG 32LQ631C har en flat LCD-skjerm med HDR (High Dynamic Range), som løfter seeropplevelsen til et nytt nivå. Med en oppdateringsfrekvens på 60 Hz vil du se alt fra actionfilmer til sportsbegivenheter med maksimal flyt.
  • Wi-Fi og Bluetooth: Koble deg enkelt til internett og tilkoble enheter trådløst!
Energieffektiv og smart underholdning
Design og størrelse
Oppsummering: Din perfekte TV-opplevelse
Enten det er for binge-watching av din favorittserie, gaming med venner, eller å følge med på sport, gir LG 32" Full HD HDR Smart TV med webOS 32LQ631C deg alle verktøyene du trenger for en fantastisk underholdningsopplevelse. Tar du steget og oppgraderer til en smartere TV, vil du helt sikkert glede deg over alle de nye mulighetene!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 32LQ631C
MerkeLG
FargeSvart
Spesifikasjoner
VESA-feste
Energiklasse (HDR)G
VESA-mål200 x 200 mm
OperativsystemwebOS
Lanseringsår2022
EnergiklasseF
Mål
Høyde (uten stativ)46.4 cm
Høyde (med stativ)51.0 cm
Dybde (uten stativ)14.2 cm
Dybde (med stativ)18.0 cm
Vekt (uten stativ)4.65 kg
Vekt (med stativ)4.7 kg
Bredde81.2 cm
Strømkilde
Energiforbruk (standby)0.5 W
Energiforbruk (drift)33.0 W
Funksjoner
Smart TV
FunksjonerTime-shift
ARCARC
Ambilight
Nei
(ARC) Audio Return Channel
Lyd
HøyttalertypeStereo
Høyttalereffekt (total)20 W
Støttede lydfilerAAC, MP3, WAV (PCM), WMA
Støttede lydformaterAAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Tilkoblinger
TilkoblingerDigital optisk ut, Ethernet (RJ45), Kompositt inn, USB
HDMI2
HDMI-versjon1.4
MHL
CEC
Antall USB-porter2
USB 2.02
NFC
Antall HDMI2
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Trådløs
Trådløst & streamingAirPlay 2
Wi-Fi
Wi-Fi standardWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Smarthus-systemAmazon Alexa
Bluetooth-versjon5.0
Bilde
Skjermoppløsning1920x1080 (Full HD)
SkjermteknologiLCD
HDR
HDR-formaterHLG
HFR
ALLM
WCG
VRR
Lokal dimming
Sideforhold16:9
Bildeforbedringsteknologi
3D
Kantbelyst LED
Bakbelyst LED
Tuner
DVBDVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
TV-mottakereAnalog, Digital
CI/CACI/CA
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 423,- den billigste prisen for LG 32" Full HD HDR Smart TV med webOS 32LQ631C blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.