LG 43" 4K UHD Smart TV med webOS og HDR 43UR91006LA
LG 4K UR91 TV gir et skarpt 4K-bilde med livlige farger for underholdning og spill...
Produktinformasjon
LG 43" 4K UHD LED TV 43UR91006LA
LG 43UR91006LA er en imponerende 109,2 cm (43") TV med en oppløsning på 3840 x 2160 piksler. Denne LED-TV-en fra LG Electronics er utstyrt med Smart TV-funksjonalitet og Wi-Fi-tilkobling, noe som gir deg en sømløs underholdningsopplevelse.
Funksjoner og spesifikasjoner
  • Skjermstørrelse: 43 tommer
  • Oppløsning: 3840 x 2160 piksler
  • TV-type: LED
  • Smart TV: Ja
  • Trådløs tilkobling: Wi-Fi
Design og ytelse
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 43UR91006LA
MerkeLG
FargeBlå
Spesifikasjoner
VESA-feste
Ja
Energiklasse (HDR)G
VESA-mål200 x 200 mm
OperativsystemwebOS
Lanseringsår2023
EnergiklasseF
Mål
Høyde (uten stativ)56.5 cm
Høyde (med stativ)64.0 cm
Dybde (uten stativ)2.97 cm
Dybde (med stativ)26.0 cm
Vekt (uten stativ)9.3 kg
Vekt (med stativ)13.1 kg
Bredde96.8 cm
Strømkilde
Energiforbruk (standby)0.5 W
Funksjoner
Smart TV
Ja
FunksjonerInnspillingsfunksjon via USB (PVR)
ARCeARC
Ambilight
Nei
Stemmestyring
StemmeassistentAmazon Alexa
Lyd
HøyttalertypeStereo
Høyttalereffekt (total)20 W
Tilkoblinger
TilkoblingerHDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN)
Antall HDMI3 st
HDMI-versjon2.0
USB versjonUSB 2.0
MHL
Nei
CEC
NFC
Design
SkjermformFlat
Trådløs
Trådløst & streamingMiracast
Wi-Fi
Bluetooth
Smarthus-systemAmazon Alexa
Bilde
Skjermoppløsning3840x2160 (4K Ultra HD)
SkjermteknologiLED
HDR
HDR-formaterHDR10, HLG
HFR
ALLM
WCG
VRR
Lokal dimming
Støttede videofilerHEVC/H.265, VP9
Bildeforbedringsteknologi
3D
Kantbelyst LED
Bakbelyst LED
Tuner
DVBDVB-S2, DVB-T2
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Begrenset HDMI‑bandbredde. HDMI 2.0‑porter kan gjøre det vanskelig å koble til de nyeste 4K‑60Hz‑spillkonsollene uten en nedverdigende opplevelse.