LG 48" 4K OLED TV 2026 OLED48B65LA.AEU
ny
fra 12 999,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Skjermstørrelse
50 "
65 "
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
G
G
Produktinformasjon
Få perfekt sortnivå og ultrajevn 144 Hz-gaming med denne OLED-TV-en
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 48" 4K OLED TV 2026 OLED48B65LA.AEU
MerkeLG
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 12 999,- den billigste prisen for LG 48" 4K OLED TV 2026 OLED48B65LA.AEU blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.