LG 55" 4K OLED TV 2026 OLED55B65LA.AEU
ny
fra 14 999,-
Sammenligning av produkter
Ny
Skjermstørrelse
55 "
65 "
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Få perfekt sortnivå og ultrajevn 144 Hz-gaming med denne OLED-TV-en
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 55" 4K OLED TV 2026 OLED55B65LA.AEU
MerkeLG
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 14 999,- den billigste prisen for LG 55" 4K OLED TV 2026 OLED55B65LA.AEU blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.