LG 55" OLED evo C64 4K TV 2026 OLED55C64LA
ny
fra 23 999,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
55 "
75 "
Produktinformasjon
Opplev fantastiske kontraster og silkemyk 165 Hz gaming med LG OLED C64
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 55" OLED evo C64 4K TV 2026 OLED55C64LA
MerkeLG
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 23 999,- den billigste prisen for LG 55" OLED evo C64 4K TV 2026 OLED55C64LA blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.