LG 75TR3DJ-B
LG 75TR3DJ-B
Lg 75Tr3dj - 75" Diagonalklasse Tr3dj Series Led-Bakgrunnsbelyst Lcd-Skjerm - Interaktiv - Med Pekeskjerm (Multiberørings) - 4K Uhd (2160P) 3840 X 2160 - Svart...
Produktinformasjon
Oppdag LG 75TR3DJ-B: Den Store Interaktive Opplevelsen
Fleksible tilkoblingsmuligheter
LG 75TR3DJ-B kommer med fire HDMI-porter som lar deg koble til flere enheter, fra spillkonsoller til streaming-enheter, uten stress. Du kan også enkelt navigere med den medfølgende fjernkontrollen. Den innebygde USB-huben gir deg muligheten til å overføre bilder og andre filer enkelt. Skjermen er utstyrt med innebygde høyttalere som leverer en RMS-effekt på 24 W for en behagelig lydopplevelse, selv om høyttalere i høyere kvalitet kan kobles til for en enda bedre lyd.
Designet for varige inntrykk
Brukervennlig og allsidig
Skjermen har en oppdateringsfrekvens på 60 Hz og en responstid på 8 ms, noe som gjør den egnet for både filmelskere og gamere. Uansett om du vil bruke den til å se filmer, spille spill, eller ha interaktive møter, er denne skjermen designet for maksimal ytelse og brukervennlighet. Den fungerer også perfekt med Windows 7, 8, XP og MacOS, noe som gir deg fleksibilitet i bruken.
Kompakt pakking for enkel transport
Den kommer i en solid pakke med en bredde på 950 mm, dybde på 285 mm og høyde på 166 mm, veier bare 85 kg, noe som gjør installasjonen enkel. Den kan også monteres på vegg ved hjelp av VESA-festesystemet (600 x 400 mm) for å spare plass og gi et stilrent utseende.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 75TR3DJ-B
MerkeLG
FargeSort
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS
Kamera (innebygd)
Nei
VESA-feste
Nei
Innebygde høyttalere
Ja
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Ja
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
USB-kontakt (totalt)6 stk
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
Antall HDMI-innganger3
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI4
Design
Design panelFlat
Strømforsyning
Strømforbruk operativ175 W
Tilkobling for 9V/12V/14V
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Lysstyrke (nits)330 cd/m²
Oppdateringsfrekvens60 Hz