LG 34WR55QK-B Bøyd 34" Wide Quad HD PC-skjerm med HDR og USB-C
LG 34WR55QK-B.AEU Curved PC-skjerm - 34" 3440x1440 - Svart...
fra 3 414,-
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
165 Hz
Skjermteknologi
IPS
LCD
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
Opplev LG Ultrawide 34WR55QK-B - En Skjerm for Fremtiden!
Imponerende Egenskaper
  • Oppdateringsfrekvens: Med 100 Hz kan du si farvel til uskarpe bilder, enten du spiller spill eller ser filmer.
Design og Brukervennlighet
Hvem Vil Dra Nytte av Denne Skjermen?
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
PaneltypeVA
Mål
Dybde (med stativ)259.08 mm
Høyde (med stativ)568.9 mm
Vekt (med stativ)6894.6 g
Dybde (uten stativ)91.44 mm
Høyde (uten stativ)358.1 mm
Vekt (uten stativ)4989.51 g
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
Innebygd USB-hub
Ja
USB-C Power Delivery
Antall HDMI2
HDMI
Antall DisplayPort1
Design
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Nei
Bilde
Skjermoppløsning3440 x 1440 pixels
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 414,- den billigste prisen for LG 34WR55QK-B Bøyd 34" Wide Quad HD PC-skjerm med HDR og USB-C blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.