LG 83" 4K OLED TV 2026 OLED83B65LA.AEU
ny
fra 34 999,-
Sammenligning av produkter
Ny
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
F
Skjermstørrelse
98 "
85 "
Produktinformasjon
Få perfekt sortnivå og ultrajevn 144 Hz-gaming med denne OLED-TV-en
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 83" 4K OLED TV 2026 OLED83B65LA.AEU
MerkeLG
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 34 999,- den billigste prisen for LG 83" 4K OLED TV 2026 OLED83B65LA.AEU blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.