LOKITHOR Lithium Startbooster 12V 3250A. J3250PRO
Produktinformasjon
Lokithor Lithium Startbooster J3250PRO – Kraften du trenger!
Banebrytende teknologi for maksimal ytelse
Enkel bruk & hurtiglading
Med 100W toveis hurtiglading via USB-C PD, kan du bli kvitt ladekablene for mobil og nettbrett. Den leverer både hurtiglading og lading, så du kan koble til en rekke enheter direkte fra starthjelpen. I tillegg får du en integrert LED-lykt – perfekt for mørke kvelder eller når du trenger ekstra lys under bilen.
Sikkerhet før alt annet
Bruksområder og fleksibilitet
Enten du kjører en 12V bil med opptil 10L bensin eller 8L diesel, eller trenger hjelp til båten, er Lokithor J3250PRO en kompromissløs starthjelp for deg. Med styrken og fleksibiliteten dette produktet tilbyr, er du alltid klar for det uventede.
Topplisten: Lokithor Annet utstyr til bil
Spesifikasjon
| Produktnavn | LOKITHOR Lithium Startbooster 12V 3250A. J3250PRO |
| Merke | Lokithor |
Populære produkter
Osram TYREinflate 830
Geko 3T luftputeløft (G02062)
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 995,- den billigste prisen for LOKITHOR Lithium Startbooster 12V 3250A. J3250PRO blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste annet utstyr til bil for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.