LOKITHOR Lithium Startbooster 12V 5000A. J5000PRO
Produktinformasjon
Oppdag Lokithor J5000PRO – Den ultimate starthjelperen
Eksepsjonell Ytelse og Sikkerhet
Lokithor J5000PRO har en startstrøm på hele 5000 A, som er sterk nok til å starte 12 V motorer på opptil 16 L bensin og 12 L diesel. Takket være de robuste LiFePO₄-cellene, får du ikke bare en lang levetid med over 2000+ sykluser, men også enheten er trygg å bruke. Den avanserte ConnectMax-sikkerheten tilbyr gnistfri drift, automatisk vern mot feil polaritet, overstrøm og overspenning.
Praktiske Funksjoner for Alle Behov
J5000PRO er ikke bare en starthjelper; den fungerer også som en powerbank med 100 W toveis USB-C hurtiglading. Enten du trenger å lade PC-en, nettbrettet eller telefonen din, kan du stole på at denne enheten raskt gir deg strømmen du trenger. Det digitale displayet gir deg også sanntids informasjon om batteristatus og spenning under oppstart – ingen flere gjetninger!
Robust Design for Tøffe Forhold
Hvorfor Velge Lokithor J5000PRO?
Topplisten: Lokithor Annet utstyr til bil
Spesifikasjon
| Produktnavn | LOKITHOR Lithium Startbooster 12V 5000A. J5000PRO |
| Merke | Lokithor |
Populære produkter
Geko 3T luftputeløft (G02062)
iCarsoft CR Elite Bildiagnostikk
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 395,- den billigste prisen for LOKITHOR Lithium Startbooster 12V 5000A. J5000PRO blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste annet utstyr til bil for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.