Milwaukee M18 ONEIWF12 0 Muttertrekker Uten Batteri Og Lader
Muttertrekker på 18 V med 12" feste med friksjonsring. Utstyrt med børsteløs motor og ONE-KEY Bluetooth-teknologi for enkel kontroll og tilpassing av verktøyets innstillinger direkte via ONE-KEY-appen. Dreiemoment på 300Nm med turtall opptil 2500/min og slagtall opptil 3200/min....
fra 3 199,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Milwaukee M18 ONEIWF12 0 Muttertrekker – Kraft og Presisjon i Ett
Imponerende Ytelse og Teknologi
Denne 18V muttertrekkeren kommer med et ½″ feste utstyrt med friksjonsring, noe som gjør det enkelt å bytte mellom forskjellige tilbehør. Den børsteløse motoren fra Milwaukee gir en stabil og kraftig ytelse, med et imponerende maksimalt dreiemoment på 300 Nm og en hastighet på opptil 2500 omdreininger/min. I tillegg kan du nyte godt av et slagtall på 3200 slag/min, noe som gir deg uovertruffen effektivitet.