Milwaukee Muttertrekker M12 FCIWF12G3-0 – Din kraftige samarbeidspartner
Er du på jakt etter en pålitelig og kraftig muttertrekker som letter arbeidet ditt? Milwaukee M12 FCIWF12G3-0 er svaret. Denne lette muttertrekkeren gir en imponerende effekt med 542 Nm for festing og 746 Nm for løsne muttere, og den er perfekt for alle oppgaver som krever middels dreiemoment. Med sin vekt på kun 1 kg og en kompakt lengde på 122 mm, får du enkelt tilgang til trange steder, samtidig som du reduserer trettheten selv etter langvarig bruk.
Kraft og presisjon med 4-modus DRIVE CONTROL
Optimal belysning med tri-LED-lys
Fleksibilitet med Milwaukee FUEL™-teknologi
Topplisten: Milwaukee Muttertrekker
Spesifikasjon
| Produktnavn | Milwaukee Muttertrekker M12 Fciwf12g3-0 |
| Merke | Milwaukee |
| Modellnavn | Milwaukee M12 FCIWF12G3-0 Solo |
| Vinklet | Nei |
| Vekt | 1.0 kg |
| Antall batterier & Kapasitet | Solo |
| Energikilde | Batteri |
| Spenning | 12.0 V |