
Morphy Richards Evoke Jug 104405 Kjele 1.5 liter 3 kW svart
Morphy Richards Evoke Vannkoker 2200W (1,5 liter) Svart...
fra 429,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Morphy Richards Evoke Vannkoker 2200W (1,5 liter) Svart
Topplisten: Morphy Richards Vannkoker
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Morphy Richards Evoke Jug 104405 Kjele 1.5 liter 3 kW svart |
| Merke | Morphy Richards |
| Farge | Rustfritt stål, Rød, Sølv |
Spesifikasjoner
| Effekt | 2200 W |
| Kapasitet | 1.5 L |
Mål
| Bredde | 23.0 cm |
| Dybde | 17.0 cm |
| Høyde | 25.0 cm |
| Vekt | 1.09 kg |
Populære produkter

-1%
Smeg 50's Style Vannkoker 1,7 L 2400 W Champagne KLF03CHMEU
1 805,-
1 820,-
9
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 429,- den billigste prisen for Morphy Richards Evoke Jug 104405 Kjele 1.5 liter 3 kW svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste vannkoker for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Bodum Bistor svanehals vannkoker 8 kopper ChromeKitchenAid KitchenAid vannkoker 1,25 l Onyx blackPrincess vannkoker 1,7l stål 3000wRussell Hobbs Brontë Soft Navy Kettle Navy
Funktion Kedel 1,5 Liter 18/8 Rustfrit Stål Silver 1.5 LITER x 21.3Bodum Bistro Silver Sabor Ultimate vannkoker 1L 1500W hvitEMERIO Satin Gold Line vannkoker 1,7L





















