
Mutant Whey, 2,27 kg
Mutant Myseprotein 2270 g gir deg 22 gram protein per porsjon fra fire ulike former for myseprotein med gradvis opptak og en optimal aminosyreprofil. Inneholder 13 gram BCAA og glutamin per servering, er enkel å blande med vann eller melk og har en fyldig sjokoladesmak som gjør hver shake til en opplevelse. Passer perfekt f......
fra 577,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Gratis frakt
1-3 dager
Frakt og levering
Sammenligning av produkter
Her finner du de to mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.

Mutant Whey, 2,27 kg
577,-
Smak
Fersken
Sjokolade
Karamell toffee fudge
Protein/100g
83.0 g
Kalorier/100 g
353.0 kcal
Vekt
2270.0 g
889.0 g
Produktinformasjon
Mutant Myseprotein 2270 g gir deg 22 gram protein per porsjon fra fire ulike former for myseprotein – med gradvis opptak og en optimal aminosyreprofil. Inneholder 13 gram BCAA og glutamin per servering, er enkel å blande med vann eller melk og har en fyldig sjokoladesmak som gjør hver shake til en opplevelse. Passer perfekt for deg som ønsker et proteinpulver til muskelbygging, restitusjon og daglig bruk.
Topplisten: Mutant Proteintilskudd

Mutant Whey, 2,27 kg
577,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Mutant Whey, 2,27 kg |
| Merke | Mutant |
| Type | Proteinpulver |
Spesifikasjoner
| Protein | Myseprotein |
Mål
| Vekt | 2270.0 g |
Størrelse
| Produktvekt | 2.27 kg |
| Pris per kg | 219.82 kr/kg |
Generelt
| Smak | Sjokolade |
| Proteinkilde | Myse |
| Konsistens/type | Pulver |
| Inneholder søtningsstoff | Ja |
| Type søtningsstoff | Acesulfame K (E950), Sukralose (E955) |
| Proteinform | Konsentrat, Hydrolisert |
Miljøvennlige
| Raw food | Nei |
Ingredienser
| Innhold/næringsstoffer | Glutamine/L-Glutamine, Taurin |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 577,- den billigste prisen for Mutant Whey, 2,27 kg blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste proteintilskudd for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
LinusPro Whey100 Chokolade 400gPurePower Proteinpulver valleproteindrikk bringebær 400 gLinusPro Whey100 vanilje 1000gLinusPro Whey100 jordbær 400g
PowerBar Build Whey proteinpulver vanilje 550 gLinusPro Whey100 Karamell 400gLinusPro Whey100 sjokolade 1000gSIS Rego Rapid Recovery proteinpulver sjokolade 1.5kg
LinusPro Pre Workout med koffein bringebær 150gPurePower proteinpulver kakao 400 gPurePower Proteinpulver valleproteindrikk jordbær 400 gLinusPro Whey100 vanilje 400g

























