Nomad Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Active Band Pro Rem - Black / Silver Hardware
Nomad Active Pro rem for Apple Watch (49/45/44/42mm) Svart, S??lv...
fra 809,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Nomad Apple Watch Active Band Pro Rem - Svart
Nomad Apple Watch Active Band Pro - Stilfull og Praktisk
  • Passer til Apple Watch Series
  • Farge: Svart
  • Laget av vanntett skinn og FKM-gummi
  • Behagelig passform med ventilasjonskanaler
  • Presis passform med rustfritt stål spenne
Nomad er kjent for å lage holdbare og funksjonelle mobiltilbehør av høy kvalitet og stil. Denne remmen passer til flere Apple Watch-modeller, inkludert Series 1/2/3 (42mm), Series 4/5/6 (44mm), Series 7/8/9 (45mm) og SE (44mm). Passer håndledd fra 140 - 185 mm i omkrets.