
OnePlus Original OnePlus Buds True Wireless In-Ear Hodetelefoner Hvit
Produktinformasjon
OnePlus Buds
Slipp musikken din fri med 30 timers kraftig lyd. Etuiet er en powerbank som tillater opptil 30 timers lyttetid. Når budsen er fulladet, har du 7 timers batteritid. 10 minutters lading. Lad ladeetuiet i 10 minutter slik at du har 10 timers batteritid.
Un-BEAT-able lyd
Nyt rikere toner, tydeligere sanger og dypere bass takket være en 13,4 mm dynamisk driver. Opplev 3D-stereo med Dolby Atmos* eller fantastisk lydkvalitet ved hjelp av Dirac Audio Tuner*.
Skreddersydd for intuitive trykk
Velg hvordan du håndterer musikken din. Tilpasningsbare dobbeltrykk og lange trykkfunksjoner gir deg mer kontroll over dine OnePlus Buds.
Egenskaper
- Passer til: Universal
- Materiale: Plast
- Farge: Hvit
- Egenskaper: Trådløs
- Merke: OnePlus
Topplisten: Oneplus Hodetelefoner

OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue

OnePlus Nord Buds 3 Pro Stjernesvart

OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus

OnePlus Buds 4 Storm Grey

OnePlus Buds 4 Zen Green

OnePlus Buds Pro 2 Grønn

Oneplus Nord Buds 2 Hvit

OnePlus Buds Pro - Svart
Spesifikasjon
| Produktnavn | OnePlus Original OnePlus Buds True Wireless In-Ear Hodetelefoner Hvit |
| Merke | Oneplus |
| Kommunikasjon | True Wireless |
| ANC | Nei |
| Farge | Hvit |
| Type | Ørepropper, True Wireless hodetelefoner, Sportshodetelefoner |
| IP-klasse | IPX4 |
| Vekt | 9.4 g |
| Trådløs | Ja |
| Kategori | Inneøretelefoner |
| Type hodetelefoner | In-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
| Funksjoner | Lading via USB, Beregnet for sportsbruk, True Wireless |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Ja |
| Støydemping | Passiv støydemping |
| Knapper & kontroll | Play/Pause, Svare/Avslutte |
| Sammenleggbare | Nei |
| Avtagbar kabel | Nei |
| Vannbestandig | Ja |
| Stemmestyring | Ja |
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Batteritid (drift) | 7 h |
| Vedlegg | Øregang |
| Hodtelefoner | Nei |
| Konstruksjon & element | Dynamiske |
| Multipoint | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Bluetooth | Ja |
| Produktvekt | 4.7 g |
| Elementstørrelse | 13.4 mm |
| Bluetooth versjon | 5.0 |
| Akustisk konstruksjon | Lukket |
| Høyttalerelement | Dynamiske |
| Hodetelefondesign | In-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Spill av / Pause, Neste låt, Forrige låt |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Følsomhet | 97 dB/mW |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Membran | 13.4 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Lanseringsår | 2020 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit

Jabra Elite 4 Marineblå

Jabra Elite 4 Dark Grey

Sennheiser Momentum 4 Svart

JBL Tour Pro 3 Latte

JBL Soundgear Clips Copper

Bose QuietComfort White

Philips TAH3209BG Beige

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart

Jabra Elite 7 Pro Black
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 949,- den billigste prisen for OnePlus Original OnePlus Buds True Wireless In-Ear Hodetelefoner Hvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








