Ontario 15.6" 4K Portable ONT PM 1561M
Ontario 15.6" 4K bærbar ekstraskjerm får strøm og videosignal gjennom USB-C-kabel (ONT-PM-1561M)...
fra 5 995,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
360 Hz
500 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnOntario 15.6" 4K Portable ONT PM 1561M
MerkeOntario
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 995,- den billigste prisen for Ontario 15.6" 4K Portable ONT PM 1561M blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.