
Othello Av William Shakespeare
This Norton Critical Edition includes the First Folio text, along with an introduction, explanatory footnotes, note on the text and textual notes....
fra 199,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Frakt og levering
Forhåndsbestill
Frakt og levering
Produktinformasjon
Giraldi Cinthio’s story—which Shakespeare used for both the plot and many details of Othello—is included here, as is a generous selection of interpretative responses to Othello, new to this edition are those by Stanley Cavell and Lois Potter. Edward Pechter’s theatrical and critical overview has been expanded and the bibliography has been updated.
Topplisten: Other Brand Språk, litteratur og lingvistikk

Kampen For Språket
85,-
3
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Språk | Engelsk |
| Format | Paperback |
| Sjanger | Klassiker |
Størrelse
| Produktvekt | 196 g |
| Høyde | 171 mm |
| Bredde | 106 mm |
| Tykkelse | 23 mm |
Generelt
| Sett | Nei |
| Typ | Papirbøker |
| Antall sider | 151 Sider |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 199,- den billigste prisen for Othello Av William Shakespeare blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste språk, litteratur og lingvistikk for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Small Things Writ LargeMorality and Revelation in Islamic Thought and Beyond22/11/63Judaism: Belief & Practice
Iphigeneia at AulisFamily and Friends: Level 4: Class BookFrom Reading to Writing Volume 2Theory of Science
Lawrence's Leadership Politics and the Turn Against WomenResearching and Writing in HistoryFuthark Rune MysteriesPleasurable Instruction










