
OTL Technologies OTL LOL SURPRISE SQUAD GOALS JUNIOR HEADPHONES
Produktinformasjon
OTL LOL SURPRISE SQUAD GOALS JUNIOR HEADPHONES - Perfekt for L.O.L. Fans!
Merket: Otl Technologies
Unikt Design for L.O.L. Fans
- Type: On-Ear Hodetelefoner
- Farge: Rosa Glitter
- Lydgjengivelse: 2.0 (stereo)
- Mikrofon: Nei
- Trådløse: Nei
La din lille dronning rocke disse kule L.O.L. Surprise Squad Goals hodetelefonene! Med Queen Bee, Diva og Center Stage L.O.L. Overraskelsesdukker omgitt av fargerike stjerner og unike ikoner, vil disse hodetelefonene være en hit blant fansen.
Egnet for Barn i Alderen 3-7 år
- Purr-fekt rosa glitterpannebånd
- Kabellengde: 120 cm for bevegelsesfrihet
- Maks lydstyrke på 100 db for trygg bruk
Disse stilige hodetelefonene er perfekte for barn som elsker L.O.L. universet. Med et lekkert design og en komfortabel passform, vil de glede enhver liten fan av L.O.L. Surprise!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Otl Technologies Hodetelefoner


OTL Pokemon Poke Ball Rød


OTL Technologies Sonic the Hedgehog Blå

OTL Technologies Super Mario Blå Kids

OTL PJ Masks team on-ear hodetelefoner
Spesifikasjon
| Produktnavn | OTL Technologies OTL LOL SURPRISE SQUAD GOALS JUNIOR HEADPHONES |
| Merke | Otl Technologies |
| Farge | Rosa |
| Type | Hodetelefoner |
| Kabellengde | 1.2 m |
| Vekt | 140.0 g |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Sammenleggbare | Ja |
| Avtagbar kabel | Ja |
| Vannbestandig | Nei |
| Virtuell surround | Nei |
| Egnet for trening | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
| Funksjoner | Sammenleggbar |
| Kontakttype | 3.5mm |
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Hodtelefoner | Nei |
| Multipoint | Nei |
| Bluetooth | Nei |
| Elementstørrelse | 40 mm |
| Hodetelefondesign | On-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Volumkontroll |
| Simulert surroundlyd | Nei |
| Typ | On-ear hodetelefoner, Hodetelefoner til barn |
| Følsomhet | 100.0 dB/mW |
| Maks inn-effekt | 50.0 mW |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Membran | 40.0 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Effekthåndtering | 10 mW |
| Lanseringsår | 2018 |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit

Jabra Elite 7 Pro Black

Jabra Elite 4 Marineblå

Logitech G Pro X 2 Svart

Jabra Elite 4 Dark Grey

JBL Tour Pro 3 Latte

Philips TAH3209BG Beige

Marshall Major V Crème

Sennheiser Momentum 4 Svart
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 176,- den billigste prisen for OTL Technologies OTL LOL SURPRISE SQUAD GOALS JUNIOR HEADPHONES blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.










