Otterbox Symmetry Clear Samsung Galaxy S24 Fe Gjennomsiktig

Otterbox Symmetry Clear Samsung Galaxy S24 Fe Gjennomsiktig

Det slanke, gjennomsiktige designet bevarer enhetens utseende samtidig som det beskytter Kompatibel med Samsung Galaxy S24 FE, og støtter trådløs lading Innebygde fester gjør det mulig å montere stropper og anheng for tilpasset bæring Oppfyller MIL-STD-810G for økt motstand mot fall, støt og riper Produsert med 40 % resirkule......
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.

Produktinformasjon

Otterbox Symmetry Clear til Samsung Galaxy S24 FE - Gjennomsiktig Beskyttelse

Ønsker du å vise frem din stilfulle Samsung Galaxy S24 FE uten å bekymre deg for skader? Med Otterbox Symmetry Clear får du et ultra-slimt og gjennomsiktig dekselet som både ser bra ut og gir robust beskyttelse! Dette dekselet lar deg omfavne telefonens elegante kurver samtidig som det gir den uovertrufne beskyttelsen du trenger.

Beskyttelse og Design i Ett

Symmetry Series Clear tilbyr praktiske funksjoner som virkelig setter denne casen i en klasse for seg. Den er designet for å tåle tre ganger så mange fall som militærstandarden MIL-STD-810G 516.6, så du kan slappe av med vissheten om at telefonen din er i trygge hender. Her er hva du kan forvente:

  • Materiale: Laget av slitesterk polykarbonat (PC) og termoplastisk elastomer (TPE) for maksimal holdbarhet.
  • Støt- og ripesikring: Den støtbestandige og ripebestandige overflaten sørger for at enheten din er trygg mot daglig bruk.
  • Taktile knapper: Knappene føles naturlige å trykke på, akkurat som de originale knappene på telefonen.
  • Skjermbeskyttelse: Hevede kanter beskytter skjermen din når du legger den ned på flate overflater.

Praktisk og Miljøvennlig

Ikke bare er Symmetry Clear designet for å være funksjonell, men den er også laget med omtanke for miljøet! Dekselet inneholder minimum 40 % resirkulert materiale, bestående av 100 % resirkulert plast, noe som gir deg en bekymringsfri opplevelse både når det gjelder stil og bærekraft.

Spesifikasjoner og Passform

  • Maksimal skjermstørrelse: 6.7"
  • Dimensjoner: Bredde 77.75 mm, Dybde 11.2 mm, Høyde 151.2 mm
  • Vekt: Kun 37.5 g
  • Kompatibilitet: Skreddersydd for Samsung Galaxy S23 FE
  • Trådløs lading: Ja, du kan lade telefonen uten å ta av dekselet!

Så hva venter du på? Beskytt din Samsung Galaxy S24 FE med Otterbox Symmetry Clear og opplev den perfekte kombinasjonen av stil og sikkerhet. Med dette dekselet kan du være trygg på at telefonen din ser like bra ut som den er trygg!

Spesifikasjon

Produkt
ProduktnavnOtterbox Symmetry Clear Samsung Galaxy S24 Fe Gjennomsiktig
MerkeOtterbox
SeriesSamsung Galaxy
Spesifikasjoner
MaterialePolykarbonat (PC), Termoplastisk elastomer (TPE)
Mål
Bredde77.75 mm
Dybde11.2 mm
Høyde151.2 mm
Vekt37.5 g
Strømkilde
Trådløs lading
Ja

Fordeler og ulemper

Fordeler med dette produktet
Robust beskyttelse. Øker skaderesistansen ved å være støt- og ripebestandig, takket være polykarbonat og TPE-materiale som tåler tre ganger så mange fall som MIL-STD-810G 516.6.
Transparent design. Bevarer telefonens estetikk ved å plassere hele skjerm over og gi naturlig visning samtidig som den gir hevede kanter som beskytter skjermen.
Vektfri og slank. Vekten på kun 37,5 g gjør at etuiet ikke legger merkbar ekstra vekt på telefonen og beholder den lette følelsen.
Miljøvennlig samling. Inneholder minst 40 % resirkulert plast, noe som gir en bærekraftig løsning uten å gå på kompromiss med beskyttelsen.
Trådløs lading supportert. Støtter trådløs lading uten å måtte ta av etuiet, noe som gjør daglig bruk mer praktisk.
Ulemper med dette produktet
Kompatibilitetsforskjell. Spesifikasjonene listet en kompatibilitet med Galaxy S23 FE, mens markedsføringen omtaler Galaxy S24 FE, noe som kan skape forvirring.
Mulig økt bulk. Etuiet har en dybde på 11,2 mm, som kan øke sidene og potensielt påvirke passformen i lomme eller med tilleggsprodukter.
Ingen ekstra batteribeskyttelse. Innebygd batteri erstatter kun ikke, så telefonen er fortsatt avhengig av originalbatteriet hvis strømforbruket er høyt.

FAQ

Pris og prishistorikk