Panasonic RF-D100BT Bærbar DAB+ Radio med Bluetooth Sølv
Produktinformasjon
Panasonic RF-D100BT Sølv – Den Perfekte Bærbare Radioen!
Imponerende Lyd og Funksjonalitet
Den bærbare Panasonic RF-D100BT er utstyrt med kraftige 6,5 cm høyttalere som gir klar og harmonisk lyd, uansett om du lytter til radio eller MP3-musikk. Med en RMS-uttakseffekt på 10 W er det ingen grunn til å bekymre seg for lav lyd! Enten du vil slappe av med yndlingsmusikken din, eller holde deg oppdatert med nyhetene, sikrer denne radioen en universell lytteopplevelse.
Fantastiske Funksjoner og Tilkobling
Design og Brukervennlighet
Praktisk og Mobil
Topplisten: Panasonic Radio
Panasonic RF-D15EG DAB Bærbar Radio med Bluetooth Hvit
Panasonic RX-D70BT Svart
Spesifikasjon
| Høyde | 110 mm |
| Dybde | 141 mm |
| Bredde | 317 mm |
| Vekt | 2100.0 g |
| Type | Bærbar radio, Stasjonær radio |
| Signaltyper | DAB+, FM, RDS |
| Energikilde | Batteri, Nettstrøm |
| Batteritid | 8.0 time |
| Batteriteknologi | Alkalinsk |
| Allværsbeskyttelse (fuktighet/støv) | Nei |
| Funksjoner | Klokkeradio med alarm, Fjernkontroll, Byggradio |
| Egenskaper | Alarm, Display, Equalizer, Klokke, Sleep timer |
| Antall forhåndsinnstilte kanaler (max) | 5 |
| Antenne | Teleskopisk |
| Radio | Bærbar |
| Analog RCA stereoutgang | Nei |
| Digital optisk ut (S/PDIF) | Nei |
| Analog RCA stereoinngang | Nei |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| USB-kontakt | Nei |
| Innganger & utganger | AUX inn 3.5 mm, Hodetelefonutgang (3.5 mm) |
| Design | FM Radio, DAB+ Radio |
| Oppladbart batteri (tilsluttet/integrert) | Nei |
| Batteridrevet | Ja |
| Elektrisk (ikke USB) | Ja |
| Batteritype | LR14/R14 (C) |
| Antall batterier | 4 st |
| Bluetooth | Ja |
| Spotify Connect | Nei |
| Produktvekt | 2.1 kg |
| Skjermtype | LCD |
| Uteffekt per kanal | 10.0 W |
| Ethernet-tilkobling | Ja |
| Trådløst nettverk | Nei |
| Innebygd CD-spiller | Nei |
| Dokkingstasjon til mobil/nettbrett | Nei |
| Utgangseffekt per kanal | 5 W |