Philips  Evnia 25M2N5200P
Philips Evnia 25M2N5200P
Philips 25M2N5200P/00 24,5" - 1920x1080/280Hz - IPS, 1ms...
fra 1 909,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Philips Evnia 25" Gaming Monitor 280Hz, 0.5ms MPRT, IPS, HDR10, 110% sRGB
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Philips  Evnia 25M2N5200P
Philips Evnia 25M2N5200P
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
180 Hz
280 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Philips Evnia 25M2N5200P – Den perfekte gamingmonitoren for deg!
Er du på jakt etter en monitor som setter fart på spillopplevelsen din? Da bør du sjekke ut Philips Evnia 25M2N5200P. Med en imponerende oppløsning på 1920 x 1080 og en hastighet på 280 Hz, gir denne 24.5-tommers gamingmonitoren deg krystallklare bilder og superrask responstid. HMeld deg inn i eliteserien av gamere med teknologi som løfter din gaming til nye høyder!
Spesifikasjoner som lover ytelse
  • Oppdateringsfrekvens: 280 Hz – holder deg ett steg foran motstanderne
  • Responsstid: Bare 0.5 ms MPRT – glem forsinkelser!
  • Fargedybde: 8-bit – opplever alle nyanser som spillerne intended
  • Skjermoverflate: Matt – reduserer gjenskinn og gir en bedre opptak
  • VESA-feste: Ja (100x100 mm) - enkel å montere på vegg eller stativ
Enkel tilkobling og ergonomisk design
Kjapp opplevelse for alle spillere
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips Evnia 25M2N5200P
MerkePhilips
FargeSvart
ModellnavnPhilips Evnia 25M2N5200P LED Monitor
Spesifikasjoner
TypeGaming
Fargedybde8-bit
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
PaneltypeIPS
Kamera (innebygd)
Nei
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync, AMD FreeSync Premium
EnergiklasseE
SkjermoverflateMatt
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Mål
Dybde239 mm
Vekt (uten stativ)3.3 kg
Funksjoner
Bærbar
Nei
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Ja
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri
RGB
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Thunderbolt
Antall DVI
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
VGA inn
DVI inn
HDMI-versjon2.0
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
DVI
Design
Kurvet skjerm
Tiltbar
Design panelBuet
Pivot 90°
Strømforsyning
Strømforbruk standby/hvilemodus0.3 W
Strømforbruk operativ18.7 W
Størrelse
Produktvekt4.64 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Sideforhold16:9 (Wide)
Lysstyrke (nits)400 cd/m²
Oppdateringsfrekvens280 Hz
SkjermteknologiLCD
HDR
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 23-30"
Lydegenskaper
Integrerte høyttalere
Bildeegenskaper
Bildestørrelse24.5 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning1920x1080
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Pikseltetthet89 PPI
Fargegjengivelse (sRGB)110 % av sRGB