Philips  Momentum 3000 24M1N3200ZA/00
-2%
Philips Evnia 3000 24M1N3200Z - LED-skjerm - Full HD (1080p) - 24" (24M1N3200ZA/00) - Skjermstørrelse: 23.8" - Oppløsning : 1920 x 1080 - HD: Full HD - USB-C: 0 - DVI: 0 - DP: 1 - HDMI: 2 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Ja - Skjermform: Flat - Høydejustering: Ja - Svivel: Nei - Svingtapp: Ja - Miljømerker: GIFTFRI FÖRSKO......
fra 2 199,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Philips Evnia 3000 24M1N3200Z - LED-skjerm - Full HD (1080p) - 24"
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
-2%
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
75 Hz
165 Hz
165 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Skjermoverflate
Matt
Matt
Produktinformasjon
Philips Momentum 3000 - Gaming Skjerm med Imponerende Ytelse
Flytende Spilling med 165 Hz Oppdateringsfrekvens
  • Oppdateringsfrekvens: 165 Hz for jevn og flytende spilling uten forsinkelser.
  • Responstid: Raske 4 ms responstid for å unngå "ghosting" og sikre skarpe bilder.
  • IPS/PLS Panel: Nyt bred innsynsvinkel på 178 grader for optimal visning fra alle vinkler.
Designet for Gaming Komfort og Funksjonalitet
  • VESA-feste: Muliggjør enkel montering på veggen med VESA-mål på 100x100 mm.
  • Innebygde Høyttalere: Opplev god lydkvalitet uten behov for eksterne høyttalere.
Tilkoblingsmuligheter og Ergonomisk Design
  • Vekt uten stativ: Lett design på kun 2.4 kg for enkel flytting og plassering.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips Momentum 3000 24M1N3200ZA/00
MerkePhilips
FargeSvart
ModellnavnPhilips Momentum 24M1N3200ZA
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Adaptiv synkronisering
Nei
PaneltypeIPS/PLS
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.2745 mm
Kontrast1100 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2022
EnergiklasseF
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Energiklasse (HDR)E
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Mål
Høyde (med stativ)51.3 cm
Høyde (uten stativ)32.1 cm
Dybde (med stativ)21.3 cm
Dybde uten stativ4.3 cm
Vekt (med stativ)3.9 kg
Vekt (uten stativ)2.4 kg
Bredde54.0 cm
Dybde213 mm
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri, Lav inngangsforsinkelse
RGB
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.0
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
HDMI-porter2
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)24 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)21.0 kW/h
Strømforbruk standby/hvilemodus0.3 W
Strømforbruk operativ23.8 W
Tilkobling for 9V/12V/14V
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)21 kWh
Størrelse
Produktvekt3.78 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse24.0 "
Oppdateringsfrekvens165 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm, PC-skjerm 23-30"
Bildeegenskaper
Bildestørrelse24 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning1920x1080
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Pikseltetthet92 PPI
Fargegjengivelse (sRGB)123.9 % av sRGB