Philips Computer Monitor (27") (27M2N3500PF/00) - Skjermstørrelse: 27" - Oppløsning : 2560 x 1440 - HD: Quad HD - DP: 1 - HDMI: 2 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Nei - Energieffektivitetsklasse: E - Oppdateringsfrekvens: 260Hz...
fra 1 730,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Philips Evnia 3000 27" Gaming Monitor QHD 2560x1440 240Hz HDR Koksgrå
-14%
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
280 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips 27" Monitor 27M2N3500PF/00
MerkePhilips
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 730,- den billigste prisen for Philips Evnia 3000 27" Gaming Monitor QHD 2560x1440 240Hz HDR Koksgrå blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.