Philips 32bdl3751t Touch 31.5" Ips 350cd/m² 1920 X 1080pixels
Philips 32Bdl3751t - 32" Diagonalklasse (31.5" Synlig) - Interactive 3000 Series Led-Bakgrunnsbelyst Lcd-Skjerm - Intelligent Skilting - Med Pekeskjerm (Multiberørings) - Android - 1080P 1920 X 1080 - Svart...
fra 10 514,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
144 Hz
60 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
OLED
Produktinformasjon
Philips 32BDL3751T Touch – Interaktiv 31,5" IPS-Monitor for Engasjement
Teknologisk Fremragende IPS-Skjerm med Berøring
Allsidige Tilkoblingsmuligheter
Philips 32BDL3751T Touch er også utstyrt med flere tilkoblingsmuligheter, inkludert:
  • 2 HDMI-porter (HDMI 2.0)
  • 1 DisplayPort (1.3)
  • USB Type-C, RS-232 og innebygd Wi-Fi
  • Energiklasse G med lavt strømforbruk
Dessuten, med en total strømbruk på 35 W ved vanlig bruk og 87 W maks, kan du være sikker på at skjermen er energieffektiv, selv under langvarig bruk.
Praktisk og Mobil
Inkludert Tilbehør
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS
Innebygde høyttalere
Ja
Mål
Dybde (med stativ)69.5 mm
Høyde (med stativ)443.76 mm
Vekt (med stativ)8310 g
Funksjoner
Antall skjermer1
Lyd
Støttede lydformaterHE-AAC, MP3, AAC, AMR, APE, OGG, FLAC, WAV, MIDI, MPEG-1, MPEG-2
Tilkoblinger
Antall HDMI2
HDMI-versjon2.0
Antall DisplayPort1
USB-C Power Delivery
Ja
DisplayPort-versjon1.3
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Trådløs
Wi-Fi
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning1920 x 1080 pixels
Oppdateringsfrekvens60 Hz
Bildeegenskaper
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 10 514,- den billigste prisen for Philips 32bdl3751t Touch 31.5" Ips 350cd/m² 1920 X 1080pixels blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.