Philips 32" Full HD Smart TV med HDR og Titan OS 32PFS6109/12
Philips 32Pfs6109 - 32" Diagonalklasse Led-Bakgrunnsbelyst Lcd Tv - Smart Tv - Titan Os - 1080P 1920 X 1080 - Hdr - Matt Svart...
fra 4 749,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
G
Skjermstørrelse
32 "
Produktinformasjon
Imponerende teknologiske funksjoner
Fantastisk lyd og tilkoblingsmuligheter
Philips 32PFS6109/12 er utstyrt med to høyttalere som har en total utgangseffekt på 10 W, og støtter Dolby Digital for en berikende lydopplevelse. Med tre HDMI-porter og to USB-porter kan du enkelt koble til alle enhetene dine, fra spillkonsoller til mediespillere.
Design og dimensjoner
TV-en har et stilrent design i sort, noe som gjør at den elegant passer inn i ethvert rom. Med dimensjoner på 1719 mm bredde (med stativ) og en dybde på 188 mm, kan du enkelt plassere den på et medieboard eller veggmontere den takket være VESA-støtte med 300 x 200 mm.
Energieffektivitet og brukeropplevelse
Philips 32PFS6109/12 er energieffektiv med en klasse G, og har et strømforbruk på bare 0,5 W i standbymodus. Det moderne operativsystemet Titan OS gir deg en intuitiv brukeropplevelse, mens Wi-Fi-tilkoblingen lar deg være online uten problemer.
Spørsmål du kanskje har
Spesifikasjon
Mål
Dybde (med stativ)188 mm
Høyde (med stativ)471 mm
Vekt (med stativ)4, 1 kg
Dybde (uten stativ)84 mm
Høyde (uten stativ)432 mm
Vekt (uten stativ)4 kg
Funksjoner
Smart TV
Lyd
Støttede lydformaterAAC, FLAC, MP3, WAV
Tilkoblinger
Antall HDMI3
HDCP
Hodetelefonutgang1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Trådløs
Wi-Fi
Wi-Fi standardWi-Fi 4 (802.11n)
Bilde
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning1920 x 1080 piksler
HDR
Bildeegenskaper
Støttede videoformaterBMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 749,- den billigste prisen for Philips 32" Full HD Smart TV med HDR og Titan OS 32PFS6109/12 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.