Philips 5000-serie 34B2U5600C/00 PC-skjerm - 34'' 3440x1440 QHD, LCD, Gr??...
fra 4 620,-
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Philips 34B2U5600C Kurvet 34" PC-skjerm 3440x1440 120Hz Grå
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Blank
Matt
Skjermteknologi
OLED
LCD
LED
Produktinformasjon
Oppdag PHILIPS 34B2U5600C/00 34 3440x1440 VA – Den perfekte skjermen for deg!
Fantastiske funksjoner i PHILIPS 34B2U5600C/00
  • Skjermtype: VA-panel for dype farger og høye kontraster.
  • Oppløsning: 3440 x 1440 for krystallklare bilder.
  • Bildefrekvens: Opptil 120 Hz for jevnere bevegelser.
  • Energieffektivitetsklasse: F, noe som gjør den til et miljøvennlig valg.
  • Tilkoblinger: Utstyrt med 2x HDMI, 1x DisplayPort og 2x USB-C for enkel tilkobling av enheter.
  • Lyd: Innebygde høyttalere gir deg en komplett opplevelse uten ekstra utstyr.
  • Justering: Høydejustering og svivel-funksjon for optimal komfort.
Kurvet design for en oppslukende opplevelse
Klar for enhver utfordring med PHILIPS 34B2U5600C/00
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPHILIPS 34B2U5600C/00 34 3440x1440 VA
MerkePhilips
FargeGrå
Spesifikasjoner
Kamera (innebygd)
Nei
VESA-feste
Nei
PaneltypeVA
Innebygde høyttalere
Ja
Mål
Dybde (med stativ)281 mm
Høyde (med stativ)575 mm
Vekt (med stativ)10400 g
Dybde (uten stativ)112 mm
Høyde (uten stativ)369 mm
Vekt (uten stativ)7640 g
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Ja
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
HøydejusteringJa, 180 mm
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI2
Antall DisplayPort1
HDMI-versjon2.0
DisplayPort-versjon1.4
Design
Design panelBuet
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.3 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Oppdateringsfrekvens120 Hz
SkjermteknologiLCD
HDR
Skjermoppløsning3440 x 1440 pixels
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse34 Tommer
Bildeforhold2.37:1 (21:9)
Maks oppløsning3440x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Pikseltetthet109.68 PPI
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 620,- den billigste prisen for Philips 34B2U5600C Kurvet 34" PC-skjerm 3440x1440 120Hz Grå blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.