Philips 34B2U6603CH Curved 34" PC-skjerm 3440x1440 VA 120Hz med HDMI og Thunderbolt
-18%
Philips 6000 Series TV-skjerm - 34" Curved VA, HDMIx2, DP, HAS, Thunderbolt, RJ45 - Svart...
fra 5 389,-
Tilgjengelig i 7 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-18%
Skjermoverflate
Matt
Blank
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
500 Hz
60 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
OLED
Produktinformasjon
Philips 34B2U6603CH - Opplev Med USA!
Fantastisk Visuell Kvalitet
Enkel Tilkobling og Høy Ytelse
Justerbar og Tilpassbar for Din Komfort
Brukervennlighet og Miljøvennlighet
Ikke bare er denne skjermen designet for ytelse, men den er også laget med tanke på energi. Med et strømforbruk på kun 31,5 W under normal bruk, kan du være trygg på at du gjør et bærekraftig valg. Opplev dessuten fallende kostnader med et produkt som har fått en energieffektivitetsklasse.
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
VESA-feste
Nei
PaneltypeVA
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Ja
Mål
Dybde (med stativ)281 mm
Høyde (med stativ)574 mm
Vekt (med stativ)7850 g
Dybde (uten stativ)112 mm
Høyde (uten stativ)369 mm
Vekt (uten stativ)10610 g
Funksjoner
Bærbar
Nei
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
HøydejusteringJa, 180 mm
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI2
Antall DisplayPort1
HDMI-versjon2.0
DisplayPort-versjon1.4
Design
Design panelBuet
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.4 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Oppdateringsfrekvens120 Hz
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning3440 x 1440 pixels
HDR
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypPC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse34 Tommer
Bildeforhold2.37:1 (21:9)
Maks oppløsning3440x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Pikseltetthet110 PPI
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Stor, buet 34"-skjerm med 21:9 forvekt. Den 34-tommers kurvede VA-skjermen med 21:9 forhold og 3440 × 1440 piksler gir en oppslukende visningsopplevelse som er ideell for både arbeid og underholdning.
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 389,- den billigste prisen for Philips 34B2U6603CH Curved 34" PC-skjerm 3440x1440 VA 120Hz med HDMI og Thunderbolt blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.