Philips 55" D line Android SoC 55BDL5050D/00
ny
fra 14 139,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Oppløsning
5120x1440 (UltraWide)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
165 Hz
Skjermteknologi
LCD
OLED
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
Philips 55"" D-line Android SoC (55BDL5050D/00) - Skjermstørrelse: 55" - Oppløsning : 3840 x 2160 - HD: Full HD - DP: 1 - HDMI: 2 - Høyttalere: Ja - Energieffektivitetsklasse: F
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips 55" D line Android SoC 55BDL5050D/00
MerkePhilips
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 14 139,- den billigste prisen for Philips 55" D line Android SoC 55BDL5050D/00 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.