Philips 55BDL3305X 55BDL3305X/00
Philips 55Bdl3305x - 55" Diagonalklasse (54.5" Synlig) - Videowall 3000 Series Led-Bakgrunnsbelyst Lcd-Skjerm - Intelligent Skilting - 1080P 1920 X 1080 - Direct Led...
fra 20 518,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
165 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon