Philips Evnia 3000 24M2N3201A 24" Gaming-Skjerm Full HD 180Hz IPS Hvit
-1%
Philips 24M2N3201A PC-skjerm - 23,8", IPS, 180Hz, HDMIx2 - Hvit...
fra 1 476,-
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Skjermoverflate
Matt
Matt
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
180 Hz
240 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
Produktinformasjon
Oppdag Philips Evnia 3000 24M2n3201a - Din Perfekte Gamingpartner
Er du klar for å heve spillopplevelsen din til nye høyder? Philips Evnia 3000 24M2n3201a er det ultimate valget for gaming-entusiaster som ønsker en 24" Full HD-skjerm med en ekstremt høy oppdateringsfrekvens på 180 Hz! Med en lynrask responstid på kun 0,5 ms vil du aldri gå glipp av et eneste øyeblikk.
Enestående Bildekvalitet med HDR10
Brukervennlig Design og Justerbarhet
  • Miljøvennlig emballasje: Produsert med fokus på bærekraft, i 100 % resirkulerbar emballasje.
Sømløs Tilkobling med Flere Porter
Optimert for Gaming
Designet med gaming i tankene, gir denne skjermen en frekvens på 180 Hz for jevnere bilder under raske bevegelser. Med AMD FreeSync teknologi, reduseres tearing og stuttering, slik at du kan nyte en uforstyrret spilleropplevelse.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips Evnia 3000 24M2n3201a
MerkePhilips
FargeHvit
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS
VESA-feste
Nei
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Høyde (uten stativ)325 mm
Høyde (med stativ)515 mm
Dybde (uten stativ)55 mm
Dybde (med stativ)261 mm
Vekt (uten stativ)2, 6 kg
Vekt (med stativ)4, 6 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
HDMI-versjon2.0
DisplayPort-versjon1.4
Antall HDMI2
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Oppdateringsfrekvens180 Hz
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning1920 x 1080 piksler
HDR
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypPC-skjerm 23-30"
Bildeegenskaper
Bildestørrelse24 Tommer
Maks oppløsning1920x1080
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 476,- den billigste prisen for Philips Evnia 3000 24M2N3201A 24" Gaming-Skjerm Full HD 180Hz IPS Hvit blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.